Zawleczki sprężynujące

Zawleczki sprężynujące

Zawleczki sprężynujące to elementy wykonane z drutu o półokrągłym przekroju. Służą do zabezpieczania przed przemieszczaniem się oraz zsuwaniem elementów znajdujących się w maszynach i urządzeniach, takich jak wałki i osie. Zawleczki sprężynujące oraz sprężyny zabezpieczające dostępne w naszej ofercie wykonane są z drutu stalowego gat. 51CrV4, EN 10270 SH, EN 10270 SM oraz drutu kwasoodpornego SANDVIK 12R10, Garba, AISI 302, 1.4310. Wszystkie dostarczane przez nas zawleczki sprężynujące wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Rodzaje sprężyn zabezpieczających

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju sprężyny zabezpieczające. Wykonujemy sprężyny zabezpieczające z pojedynczym lub podwójnym zwojem. Oferowane przez nas sprężyny zabezpieczające wykonujemy ze stali sprężystej lub ze stali nierdzewnej. Poza naszą ofertą standardową jesteśmy w stanie wykonać zlecenia indywidualne, zgodne z przedstawioną przez Klienta specyfikacją. Stale podążamy za nowymi technologiami, aby móc zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty, które idealnie wpasują się w Państwa oczekiwania. W razie dodatkowych pytań lub potrzeby omówienia indywidualnych parametrów zamawianych u nas sprężyn zabezpieczających, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sprężyny agrafkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również sprężyny agrafkowe. Są to elementy mocujące wykonane z drutu, które mają wiele zastosowań, spotkać je można m.in. w przedmiotach codziennego użytku. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie klienta, w oparciu o dostarczoną przez klienta specyfikację. W oparciu o Państwa zamówienie wykonamy dowolny rozmiar sprężyn agrafkowych, a także zastosujemy w procesie produkcyjnym odpowiedni materiał, dostosowany do przeznaczenia sprężyn agrafkowych. Służymy Państwu również fachowym doradztwem w zakresie dostępnego u nas asortymentu. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

z sprezynujacez sprezynujace tech

Dw - średnica wewnętrzna
d - średnica drutu
L1 - długość zawleczki

 

Wykonujemy zawleczki wg. rysunku oraz wg. przesłanych wzorów

Przykłady zawleczek

  • DSCF2283
  • DSCF2291

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies